X
enesdefritpl

Jak przygotować skórę do makijażu mineralnego?

Dbanie o cerę to bardzo istotna kwestia. To od stanu naszej skóry zależy, jak długo makijaż się utrzyma. Wiele kobiet popełnia spory błąd nie oczyszczając rano twarzy. Jest to bardzo ważne, gdyż przez noc cera intensywnie się regeneruje a więc musimy rano usunąć z powierzchni skóry szkodliwe produkty np. nadmierna warstwa łoju, zanieczyszczenia, kurz czy nadmiar sebum. Zobacz jak skutecznie oczyścić twarz i cieszyć się nienagannym makijażem na długo!

 

 


Po pierwsze... OCZYSZCZANIE

Możesz w tym celu użyć wielu produktów, w zależności od stanu twojej skóry -  pianki bądź żeli myjących. Warto raz w tygodniu robić peeling, który złuszczy martwy naskórek.


 

 

 

 


Po drugie... TONIZOWANIE

Tonizowanie jest bardzo ważne, gdyż przywraca skórze odpowiednie pH – kwaśny odczyn. Dzięki temu zabiegowi skóra jest bardziej odporna na grzyby i bakterie. Może mniej się sprawdzać u posiadaczek skóry suchej, gdyż zawiera w składzie alkohol.


 

 

 

 


Po trzecie... NAWILŻANIE

Jest to bardzo ważny aspekt przygotowując twarz pod makijaż. Nawilżenie sprawi, że nasz makijaż będzie bardziej trwały, nie wysuszy skóry i obniży wydzielanie sebum. W zależności od rodzaju cery dobierz właściwy krem.


 

 

 

Odpowiednio przygotowana twarz to podstawa – makijaż będzie wyglądał bardziej świeżo i dłużej się utrzyma.

 

 

 

La Rosa Profesionales Ltd.

Mill Farm, Fleetwood Road,
Wesham, Preston
PR4 3HD, UK
larosa@larosa-profesionales.co.uk


Dystrybucja w Polsce

Hiacynt Sp. z o.o. o/Toruń
87-100 Toruń; ul. Dwernickiego 48;
tel. 56.622 90 52; kom. 501 284 485
biuro@hiacynt.com.pl

DOŁĄCZ DO WTAJEMNICZONYCH!
Powiadomimy Cię o promocjach, nowościach i naszych poradach kosmetycznych.