X
enesdefritpl

Czy mineralne kosmetyki La Rosa sprawdzą się w przypadku skóry problemowej?

Po kolei. Wiele z nas ma cerę nazywaną "problemową". Co to znaczy? Że się wysusza albo przetłuszcza, że walczymy z trądzikiem lub naczynkami. Wiele jest problemów, a jak już są, to pojawia się strach przed nieszablonowymi kosmetykami. Tymczasem kosmetyki mineralne są sprawdzone i bezpieczne! Więcej - przetestowane na najbardziej nadwrażliwym rynku, czyli rynku amerykańskim.

Większość z obowiązujących w branży kosmetycznej trendów swój początek bierze za oceanem. Tam też narodził się pomysł wykorzystania minerałów w kosmetyce. Minerały działają powierzchniowo - ich cząsteczki są za duże, by wniknąć w głąb naskórka. Dzięki temu nie zatykają ujść gruczołów łojowych, poprawiają metabolizm skóry, ale jej nie podrażniają. Te właściwości okazały się niezwykle istotne po tak inwazyjnych zabiegach jak botoks, mikrodermabrazja czy mezoterapia. Makijaż tradycyjny po takim zabiegu zbyt mocno podrażniał twarz, idealne natomiast okazały się produkty stworzone z czystych minerałów.

Dermatolodzy polecają kosmetyki mineralne osobom mającym problemy z trądzikiem i tłustą skórą ze względu na ich właściwości matujące i brak możliwości przenoszenia bakterii. Mogą być stosowane do cery alergicznej, nadwrażliwej i łatwo czerwieniącej się, a nawet przy atopowym zapaleniu skóry. Coraz częściej sięgają po nie także mężczyźni.

La Rosa Profesionales Ltd.

Mill Farm, Fleetwood Road,
Wesham, Preston
PR4 3HD, UK
larosa@larosa-profesionales.co.uk


Dystrybucja w Polsce

Hiacynt Sp. z o.o. o/Toruń
87-100 Toruń; ul. Dwernickiego 48;
tel. 56.622 90 52; kom. 501 284 485
biuro@hiacynt.com.pl

DOŁĄCZ DO WTAJEMNICZONYCH!
Powiadomimy Cię o promocjach, nowościach i naszych poradach kosmetycznych.